Vážený pane Paříku,

rád bych Vám všem alespoň touto formou  poděkoval za hezký večer a skvělou atmosféru,kterou jste dokázali vytvořit na naší firmení akci dne  22.5. v Mriánském údolí v Brně. Vzhledem k pracovnímu zaneprázdnění a samozřejmě i věku již nejsem častým návštěvníkem akcí podobného charakteru. Před mnoha leyt jsem však byl aktivním hudebníkem a tak mi snad zůstala schopnost rozpoznávat kvalitně hranou muziku.
Zvláště  oceňuji lehkost, s jakou děláte show na pódiu a hrajete, jakoby jste si hráli. A přitom hrajete zatraceně dobře. Myslím. že právě tím se vyznačuje kapela, která opravdu umí. Stehjně tak oceňuji, že jste i na takové "zakázkové" akci, přes nepřízeň počasí, jeli naplno. I to je známkou profesionality v nejlepším slova smyslu. prosím vyřiďte můj dík i ostatním členům skupiny. Třeba ta naše akce nebyla naposledy.

Vladimír Klevar
Ředitel JULI Motorenwerk, k.s.


Srdečně blahopřeji k Vašim úspěchům, je mi 63let před  2 lety jsem byla na Vašem konceru a od té doby hledám Vaši kazetu nebo CD. Byla jsem vystoupením celé Vaší skupiny tak nadšená, že tu hudbu stále slyším, byl to pro mne nezapomenutelný zážitek, a proto jsem byla mile překvapená, že jste vystoupili i v pořadu Petra Novotného. To byl jen střípeček toho co vy umíte. Prosím poraďte kde seženu kazetu nebo CD. Držím Vám pěstičky,  do dalších let hodně štěstí. Až přijedete do Teplic v Čechách nenechám si Vaše vystoupení ujít.

Všechny Vás zdraví Věra Šlapáková Teplice v Čechách


Zdravím a přeji pěkný den :o)

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za chrlický sobotní večer. Ještě dnes, když si vzpomenu na převleky typu Ilona Csáková a mezihru "Zeléné údolí", propadám pro vnější pozorovatele naprosto záhadným záchvatům smíchu :o) Byli jste vážně úžasní, jak po hudební stránce, tak po choreografické stránce. Opravdu jsem se skvěle bavila.
Ať Vám to stále tak krásně hraje :o)))
Pavla RozkošnáLAS VEGAS © 2011- 2013    •    Created  Webdesign & Graphic Studio LucziDesigne
LAS VEGAS, show, pop, rock, music, hudební kapela

REFERENCE, DOPISY...