Hudební skupina LAS VEGAS vznikla v roce 1992. Následujících sedm let vystupovala se svým hudebním programem téměř po celé západní Evropě. Zde načerpala mnoho důležitých informací a zkušeností, se kterými se v roce 1999 vrátila zpět do České republiky a díky nimž skupina v tomtéž roce vytvořila program nazvaný ,,CESTA SVĚTEM POP A ROCK MUSIC“.

Hudební kostýmová show je založena na zpěvu všech čtyř členů skupiny. Spočívá v bohatosti kostýmů, které jsou připraveny zvlášť pro každou skladbu a do nichž se během vystoupení interpreti převlékají. Tím se produkce stává nejen hudebně, ale i vizuálně pestrou a především pro diváky zábavnou. Všechna vystoupení probíhají s mírnou nadsázkou a lehkou parodií s hlavním cílem pobavit posluchače a diváky. Nutno podotknout, že celý program probíhá živě bez playbacků či half-playbacků.

Skupina LAS VEGAS nabízí pestrý repertoár skladeb. V programu vystupují hvězdy světové i naší populární a rockové scény (viz program). Celá produkce je koncipována jak k tanci, tak pro koncertní podívanou. HUDEBNÍ KOSTÝMOVÁ SHOW je žádaná pro široké spektrum kulturních akcí (městské slavnosti, sportovní akce, pivní slavnosti, firemní akce - večírky, nejrůznější srazy, VIP party). Díky dlouholeté zkušenosti s taneční hudbou disponuje skupina i tanečním repertoárem, který uplatňuje v období plesové sezóny na desítkách společenských akcí. Tradičně si skupinu LAS VEGAS zvou pořadatelé na Staroměstské náměstí při příležitosti nejrůznějších významných událostí, např. k vítání českých zlatých hokejistů v roce 2005 a 2010 aj.
Naše účinkování v TV:

Velmi příjemnou zkušenost pro nás představovala několikaletá spolupráce s bavičem Petrem Novotným a vystupování v jeho zábavném pořadu Dobroty. Na TV Nova jsme dále účinkovali v zábavných pořadech GO GO show a Tenkrát na Východě. Skvěle pak podstatu HUDEBNÍ KOSTÝMOVÉ SHOW vystihlo účinkování v Silvestrovském vysílání pořadu Vojty Bernatského a Petra Svěceného Svět rekordů a kuriozit.
Na Slovensku jsme vystoupili v oblíbeném pořadu SENZI-SENZUS vysílaném na TV Markíza.

O NÁS

NEMŮŽETE SE ROZHODNOUT KTEROU HVĚZDU POP MUSIC POZVAT NA VAŠI AKCI??? POZVĚTE JE VŠECHNY!!!

LAS VEGAS © 2011- 2013    •    Created  Webdesign & Graphic Studio LucziDesigne
LAS VEGAS, show, pop, rock, music, hudební kapela